fbpx
hunter The Vault akcja Sięgnij po wiedzę

VIP-owska edycja programu The Vault firmy Hunter – tylko dla Klientów MILEX oraz punktów APM

Jesteś Instalatorem systemów nawadniania? Skorzystaj z wyjątkowej sposobności do poznawania rozwiązań firmy Hunter, a przy okazji zdobądź nagrody w ramach VIP-owskiej edycji programu „Sięgnij po wiedzę”.

Firma Hunter przygotowała specjalną ofertę dla Instalatorów robiących zakupy w punktach sprzedaży MILEX lub u jednego z Autoryzowanych Partnerów MILEX.

Osoby, które przystąpią do programu na niżej podanych zasadach, otrzymają butelkę termiczną oraz szansę na zgromadzenie aż 5000 dodatkowych wirtualnych monet dzięki bonusowym quizom.

Hunter The Vault akcja Sięgnij po wiedzę

Pula kont użytkowników objętych tą promocyjną ofertą jest ograniczona.

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się do jednego z punktów sprzedażowych MILEX lub do naszych Autoryzowanych Partnerów (pełna lista lokalizacji poniżej). Tam zadeklaruj chęć przystąpienia do programu i podaj adres e-mail, który będzie wykorzystany do stworzenia konta użytkownika w programie The Vault.

Tylko osoby dokonujące rejestracji w ten właśnie sposób – poprzez przekazanie adresu mailowego w wybranym punkcie sprzedaży – przez czas trwania tej specjalnej edycji będą otrzymywać bonusowe quizy, które pozwolą im zdobywać dodatkowe punkty.

O szczegóły i możliwość dołączenia do programu pytaj bezpośrednio w punktach sprzedaży MILEX lub u naszych Partnerów: