fbpx

Projektowanie to sztuka

System nawadniania może być prosty jak wąż ogrodowy podłączony do kranu albo skomplikowany jak instalacja złożona z kilku alternatywnych ujęć wody, systemu filtrów, pomp, zaworów, sterowników, taśm kroplujących i drobniejszego osprzętu.

Dobry projekt systemu nawadniania jest gwarancją tego, że będzie on dopasowany do potrzeb naszej uprawy i będzie działał efektywnie. Wymaga to wiedzy z wielu dziedzin, dlatego warto tę kwestię powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko wykonają projekt, ale także będą czuwać nad jego realizacją.

Dlaczego my?

Sprawdź opinie naszych zadowolonych klientów.

Zaczniemy od projektu ale...

Ile to będzie kosztować?

Skorzystaj z kalkulatora poniżej, aby oszacować koszty projektu i systemu nawadniania

Pora na Twój projekt

Zostaw nam więcej informacji, abyśmy mogli go wycenić i wykonać.

Im więcej informacji dostaniemy przed przystąpieniem do tworzenia projektu, tym mniej pytań będziemy zadawać w trakcie. To przyspieszy realizację.

Paulina Wróbel - Projektant Milex

Absolwentka studiów inżynierskich (Architektura Krajobrazu) oraz magisterskich (Kształtowanie środowiska). Obecnie doktorantka na UTP w Bydgoszczy – specjalizacja: Ochrona i Kształtowanie Środowiska. W branży już od osiemnastego roku życia. Dzięki bogatemu doświadczeniu w projektowaniu ogrodów przydomowych, terenów miejskich, automatycznych systemów nawadniania, a także w nadzorowaniu prac budowlano-terenowych oraz pielęgnacji ogrodów przydomowych zapewni Państwu kompleksowe i profesjonalne doradztwo. Zachęcamy do kontaktu!

Ze względu na wysoce niestabilną sytuację na rynku surowców, nie jesteśmy w stanie zagwarantować stałości cen w naszym cenniku, w szczególności jeśli chodzi o produkowane przez nas rury irygacyjne i linie kroplujące.

O wszelkich zmianach w cenniku i polityce rabatowej informujemy niezwłocznie na Facebooku oraz drogą mailową. Aby być na bieżąco, zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a bądź podania aktualnego adresu e-mail poniżej:

Adres e-mail został poprawnie zapisany.

Wystąpił błąd podczas próby wysłania formularza. Proszę spróbować ponownie.

Milex will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.