fbpx

Szkolenia

Szkolenia odbywają się zazwyczaj w okresie zimowym. Tematykę spotkania dobieramy ze względu na grupę słuchaczy (dystrybutorzy / przedstawiciele handlowi lub instalatorzy) oraz ze względu na poszczególne grupy oferowanych przez nas produktów. Na specjalne życzenie możemy tworzyć małe grupy osób zainteresowanych omówieniem konkretnej grupy produktów. Podczas szkolenia otrzymają Państwo certyfikat ukończenia szkolenia, komplet materiałów marketingowych oraz aktualny cennik. Szkolenia stwarzają szansę na poszerzenie wiedzy o systemach nawadniania, produktach składających się na system nawadniający oraz na zapoznanie się z aktualnymi trendami na rynku. Szkolenie stanowi początek współpracy z naszą firmą. Warunki handlowe są omawiane indywidualnie z każdą potencjalnie zainteresowaną firmą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą szkoleń!

Najbliższe szkolenia

W tym momencie nie są organizowane żadne szkolenia.

Ze względu na wysoce niestabilną sytuację na rynku surowców, nie jesteśmy w stanie zagwarantować stałości cen w naszym cenniku, w szczególności jeśli chodzi o produkowane przez nas rury irygacyjne i linie kroplujące.

O wszelkich zmianach w cenniku i polityce rabatowej informujemy niezwłocznie na Facebooku oraz drogą mailową. Aby być na bieżąco, zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a bądź podania aktualnego adresu e-mail poniżej:

Adres e-mail został poprawnie zapisany.

Wystąpił błąd podczas próby wysłania formularza. Proszę spróbować ponownie.

Milex will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.