fbpx

Projekt systemu automatycznego nawadniania teraz 20% taniej!

Prawidłowo przygotowany projekt automatycznego systemu nawadniania, bazujący na rozległej wiedzy technicznej, to gwarancja sukcesu i zadowolenia. Powierz nam jego opracowanie, a Twój wymarzony ogród już nigdy nie będzie cierpiał z powodu niedoboru lub nadmiaru wody, za to Ty – bez biegania z konewką czy wężem – zyskasz więcej wolnego czasu i zadbasz o swoje rachunki za wodę.


Współpracuj z MILEX i ciesz się z oszczędności – do 29 lutego 2024 r. oferujemy 20% zniżki na wykonanie projektu automatycznego systemu nawadniania ogrodu!


Trafiona inwestycja

Profesjonalny projekt automatycznego systemu nawadniania to inwestycja, która zwraca się bardzo szybko. Niweluje często popełniane błędy, np. nieprawidłowe rozmieszczenie zraszaczy czy podlewanie roślin o różnym zapotrzebowaniu na wodę tą samą dawką.Na tym etapie trzeba przeprowadzić dokładną analizę potrzeb Klienta, zebrać informacje o warunkach terenowych panujących w jego ogrodzie, typie gleby, dostępnym źródle wody i jego wydajności itp.


To tylko najważniejsze z wielu zmiennych, które przez nierzetelnych i niedoświadczonychprojektantów często są pomijane. Efektem zawsze jest potencjalna szkoda dla Klienta zlecającego opracowanie projektu systemu nawadniania, która pociąga za sobą np. konieczność wykonania poprawek w terenie lub znacznej przebudowy systemu nawadniania już po wykonaniu ogrodu – a to, jak wiadomo, dodatkowe koszty prac ziemnych, kosztowna wymiana nawierzchni, zastąpienie zniszczonych roślin…


Zlecając projekt systemu automatycznego nawadniania ogrodu profesjonalistom w swoim fachu i przystępując do pracy z dokładnym planem:
–unikniesz zbędnych kosztów,
– sprawniej zorganizujesz prace na działce,
– ograniczysz liczbę wypraw do hurtowni z materiałami potrzebnymi do wykonania systemu nawadniania,
– szybciej uzyskasz zaplanowany efekt.

Indywidualna odpowiedź na Twoje potrzeby

W internecie można znaleźć wiele porad na temat automatycznych systemów nawadniania. Część z nich jest w miarę wartościowa, niestety zdarzają się i takie, które wprowadzają w błąd albo są na tyle ogólne, że właściwie nie do zastosowania na konkretnym terenie, z właściwą mu glebą, nasłonecznieniem, dostępem do wody itp


• Czy naprawdę masz czas, żeby samodzielnie oddzielać te poradnikowe ziarna od plew? Na pewno możesz go lepiej i ciekawiej spożytkować!


• Czy masz tyle wolnych środków, żeby inwestować w „tańszy projekt”, który jednak ostatecznie będzie Cię kosztować o wiele więcej z powodu poprawek?


• Czy chcesz eksperymentować na sobie, sprawdzając, czy jakaś początkująca firma faktycznie umie Ci właściwie doradzić?


Na Twoim miejscu postawilibyśmy na ponad 40-letnie doświadczenie MILEX w branży automatycznego nawadniania i naszą wszechstronną znajomość produktów i wyzwań, z jakimi mierzą się instalatorzy w terenie.


Dzięki naszemu kompleksowemu podejściu do projektowania i faktycznej znajomości procesu tworzenia systemu nawadniania od przysłowiowej podszewki, masz pewność, że projekt opracowany przez MILEX będzie idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań i warunków terenowych.


Oszczędź 20% na projekcie systemu nawadniania!

W ramach promocji, która trwa do 29 lutego 2024 r., oferujemy wykonanie kompleksowych projektów ogrodów w cenie niższej niż standardowa o 20%!


Jak skorzystać z promocji?

  1. Skontaktuj się z nami: wypełnij formularz dostępny na stronie https://www.milex.pl/pl/formularz-projektowy-ogrod/ i opisz swoje ogrodowe marzenia.
  2. Zagwarantuj sobie niższą cenę: przy zleceniu usługi projektowania do 29 lutego 2024 r. otrzymasz 20% zniżki!


Oferujemy nie tylko pomoc w stworzeniu zielonego kawałka raju. To także inwestycja w Twój spokój i radość z doskonale nawodnionego ogrodu, w którym zaspokojone są potrzeby roślin na rabatach, a trawnik cieszy oczy soczystą zielenią.