Watermil

WATERMIL to polski producent linii kroplujacej. Ta polska marka, bazuje na ponad 35 letnim doświadczeniu w branży nawodnień, jakim mogą poszczycić się właściciele.

Produkcja linii kroplującej to ich wieloletnie marzenie jak tez strategiczny cel – zrealizowany w roku 2017. Niezbędny był zakup profesjonalnej maszyny do produkcji a także stworzenie nowoczesnego laboratorium do badania surowca oraz produktu finalnego.

Początek marki to uruchomienie produkcji linii kroplującej na licencji światowego producenta RIVULIS. Autoryzacja produkcji przez firmę Rivulis to ewenement w skali światowej, aktualnie nasza fabryka jest jedyną prywatną produkcją posiadającą akredytację Rivulis. Dzięki przejęciu know-how RIVULIS, znanego na całym świecie z doskonałych parametrów emitera PLASTRO oraz testowaniu produktów w nowoczesnym laboratorium linie kroplujące WATERMIL szybko zdobyły zaufanie Klientów.

Aktualnie oferta WATERMIL rozbudowywana jest o produkty, które tworzymy w oparciu o nasze długoletnie doświadczenie, a których nie znaleźliśmy u innych producentów.

  • 814

    Możliwość wydłużenia linii kroplującej Watermil w procentach, przy normie wynoszącej 350%

  • 27

    wytrzymałość na rozciąganie linii kroplującej Watermil (w Mpa) przy normie wynoszącej 17 Mpa

  • 17

    granica plastyczności linii Watermil (w Mpa) przy normie wynoszącej 10 Mpa