fbpx

Aktualności

Zajmując się kompleksowo tematyką nawodnień za pomocą różnego rodzaju systemów nawadniania, nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań i wprowadzamy do oferty wyłącznie urządzenia najwyższej jakości. Służymy Państwu radą podczas planowania i dostosowywania poszczególnych komponentów systemu nawadniania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, by pomóc Państwu w realizacji systemu nawadniania spełniającego Państwa oczekiwania.

Najnowsze wpisy

Nowy punkt sprzedaży – Nowe Radzikowo

Miło nam poinformować, że od kilku dni czynny jest nasz drugi punkt sprzedaży w Nowym Radzikowie koło Czerwińska (dawny klub Delta). Kiedyś muzyka i taniec dziś profesjonalne systemy nawadniania. Najszerszy w regionie asortyment i profesjonalne doradztwo. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Milex dystrybutorem firmy TEFEN

Tefen od 1973 roku jest wiodącym producentem przyjaznych dla środowiska, bezprądowych urządzeń wolumetrycznych oraz produktów przepływowych. MixRite to linia proporcjonalnie dozujących pomp z napędem wodnym stosowanych w celu zapewnienia precyzyjnego dawkowania dodatków bezpośrednio do wody lub innych cieczy, o różnych prędkościach przepływu, stosunkach podawania i zakresach ciśnienia.

Czytaj więcej