Ogrody i trawniki

Ogród jest Twoją wizytówką, a jak wiadomo, łatwo go szybko zaniedbać. Są takie dni – szczególnie podczas ciepłej wiosny lub gorącego lata - kiedy zmęczeni upałem wracamy do domu i zamiast odpocząć zaczynamy walkę z wężem ogrodowym, aby ratować usychające rośliny. Idealnym rozwiązaniem problemu jest zainstalowanie automatycznego systemu nawadniania, który pozwoli zapomnieć o rutynowym obowiązku codziennego podlewania roślin w ogrodzie.
 
Dzięki systemowi nawadniania, zaprojektowanemu w oparciu o prawidłowo dobrane elementy, będziesz spokojnie mógł przyglądać się jak rozkwita Twój ogród. System nawadniający wyposażony w elektroniczny sterownik i czujnik wilgotności gleby lub detektor deszczu zadba o ogród nawet podczas Twojego urlopu, gdyż zgodnie z zaprogramowanym planem nawadniania podleje trawnik i rabaty, a w czasie opadów po prostu wstrzyma proces nawadniania. Tradycyjne podlewanie dużego ogrodu jest czynnością czasochłonną, która może trwać nawet kilka godzin. Podczas gdy automatyczne zraszanie zrobi to za Ciebie, Ty możesz zagospodarować czas wolny tylko dla własnych potrzeb. Jednocześnie możesz być pewien, że trawnik i rabaty otrzymały odpowiednią ilość wody (stosowanie zbyt małych dawek wody, które powodują przesuszenie roślin, lub stosowanie zbyt dużych dawek wody, przyczyniających się do ich gnicia) w odpowiednim czasie (najlepiej wczesnym rankiem, kiedy parowanie jest minimalne, a rośliny zostaną zaopatrzone w wilgoć na trudne godziny upału).
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z Pracownikami naszej firmy: 024 277 52 22 lub milex@milex.pl

Lista produktów