fbpx

Nasz zespół

Wszystko zaczyna się i kończy na ludziach. Mimo dynamicznego rozwoju oraz przekształceń, Milex po blisko 40 latach istnieniach pozostaje firmą rodzinną, w której atmosfera i pozytywna energia jest podstawą codziennej działalności. Poniżej prezentujemy rozdział kompetencji w naszej firmie, co z pewnością ułatwi komunikację z nami, gdyż da możliwość bezpośredniego kontaktu z osobą odpowiedzialną za dany dział.

Wszyscy jesteśmy do dyspozycji – razem z naszymi Klientami gramy do jednej bramki

Zarząd

 • Józef Andrzej Milewski

  Współwłaściciel. Członek zarządu

  Założyciel Firmy, której poświęcił całe życie i w której nadal pracuje aktywnie. Wraz z rozwojem, za sterami firmy MILEX w dużym stopniu stoi młode pokolenie, jednak kluczowe decyzje dotyczące inwestycji, finansów czy pracowników, podejmowane są wspólnie. Lubi aktywnie spędzać czas, szczególnie na rowerze czy na nartach.

 • Damian Łukasiewicz

  Współwłaściciel. Członek zarządu

  Odpowiedzialny za strategię i inwestycje. Jest motorem napędowym ekspansji Firmy w ostatniej dekadzie. Zbudował największą halę magazynową w branży, dział produkcji wyposażył w maszynę do produkcji linii kroplującej, sukcesywnie rozwija sieć dystrybucji w kraju i za granicą. Prywatnie aktywnie uprawia sport i dużo podróżuje.

 • Agata Łukasiewicz

  Współwłaściciel. Członek zarządu

  Odpowiedzialna za wizerunek Firmy i Public Relations. Dba o relacje z dostawcami zagranicznymi. Wrodzony zmysł estetyczny wykorzystuje do wsparcia zespołu w tworzeniu materiałów marketingowych i szkoleniowych. Prywatnie dużo podróżuje i lubi poznawać inne kultury.

Kierownictwo

 • Marcin Leński

  Kierownik Produkcji

  Odpowiedzialny za plan produkcyjny oraz park maszynowy. Niezwykle skuteczny w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert na surowiec. Nadzoruje pracę laboratorium badającego wytworzone przez naszą Firmę produkty. Pasjonuje go sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe.

 • Piotr Zomer

  Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu

  Koordynuje pracę biura oraz pionu handlowego. Odpowiada za kontakt z kluczowymi Klientami oraz wizerunek firmy w internecie i mediach społecznościowych. Organizuje transporty krajowe za pośrednictwem firmowej floty oraz spedytorów. Prywatnie mąż, ojciec i miłośnik jazdy na rowerze.

 • Marcin Kopera

  Kierownik Magazynu

  Koordynuje całokształt pracy magazynu, przydziela obowiązki, awizuje dostawy do firmy oraz wysyłki towaru do Klientów. Prywatnie pasjonat rowerowych eskapad z żoną i dziećmi.

Pracownicy biurowi

 • Ernest Ruszkowski

  Product Manager - agrokultura

  Product manager firm Rivulis, Senmatic, Tefen, Automat. Przeczesuje rynki zagraniczne w poszukiwaniu pomysłów na rozszerzenie oferty Watermil. Odpowiedzialny za kontakt z dostawcami. Monitoruje stan zapasów. Prowadzi szkolenia. Prywatnie uwielbia jazdę na rowerze i dobre kino.

 • Mariusz Lewandowski

  Product Manager - ogrody i tereny zieleni

  Odpowiedzialny za bezpośredni kontakt z firmą Hunter. Prekursor platformy internetowej sterowników Hydrawise w Polsce. Ukończył szkolenie Hunter EXPERT w USA. Monitoruje stan zapasów, wprowadza nowości na rynek nawodnieniowy oraz prowadzi szkolenia. Prywatnie DJ I twórca muzyki elektronicznej. Fanatyk gier komputerowych i dobrej kawy.

 • Anna Nowicka

  Product Manager - kształtki i złączki

  Product Manager – firm Elysee, Irritec oraz Palaplast. Nawiązuje i podtrzymuje dobre kontakty z klientami hurtowymi oraz detalicznymi. Monitoruje stan zapasów oraz tworzy raporty sprzedażowe dla złączek. Prywatnie zwolenniczka naturalnych produktów, zdrowego odżywiania się oraz szczęśliwa mama dwójki dzieci. Uwielbia podróże.

 • Justyna Czerw

  Office Manager

  Koordynuje prace administracyjne i przepływ dokumentów. Nadzoruje fracht zagraniczny. Odpowiada za komunikację z klientem w obszarze rozliczeń. Wyjątkowo zorganizowana i niezwykle skrupulatna w wykonywaniu obowiązków. Prywatnie szczęśliwa żona i mama trzech córek. Amatorka dobrego kina i wielbicielka nadmorskiego słońca.

 • Jarosław Kopeć

  Opiekun Klienta - Doradca Techniczno-Handlowy

  Obsługuje Klienta hurtowego i detalicznego. Koordynuje kluczowe inwestycje. Prowadzi szkolenia oraz nadzoruje udział Firmy w targach branżowych oraz konferencjach. Prywatnie meloman rocka progresywnego, motocyklista i żeglarz.

 • Grzegorz Strzelecki

  Opiekun Klienta - Doradca Techniczno-Handlowy

  Obsługuje Klienta hurtowego i detalicznego. Koordynuje kluczowe inwestycje. Posiada niebywałe doświadczenie, gdyż jest jednym z pierwszych pracowników Firmy. Po pracy uwielbia relaks z rodziną w zaciszu domowego ogródka.

 • Paweł Rutkowski

  Kierownik punktu w Radzikowie Nowym

  Kierownik punku sprzedaży w Radzikowie. Obsługuje Klienta detalicznego. Zarządza magazynem w Radzikowie, planuje transporty z głównego magazynu Firmy w Dobrzykowie. W razie potrzeby wprowadza nietypowe produkty dla lokalnych rolników.

 • Małgorzata Durma

  Specjalista ds. kontroli jakości

  W naszym Firmowym laboratorium wykonuje badania i testy. Między innymi na wpływ czynników środowiskowych (np. promieniowanie UV) jak również na wytrzymałość mechaniczną i hydrostatyczną produkowanych przez nas rur i linii kroplujących. Prywatnie spełniona i szczęśliwa mama.

Dział projektowy

 • Paulina Wróbel

  Projektant

  Projektant systemów nawadniania w sekcji agro oraz terenów zieleni a także projektant nasadzeń, oświetlenia i małej architektury ogrodów tudzież terenów zieleni. Inspektor terenów zieleni. Hunter University Irrigation designer. Inżynier Architekt Krajobrazu. Doktorantka na Uniwersytecie Technologiczno - Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Prywatnie miłośniczka psów oraz gier planszowych. Lubi szydełkować maskotki.

Terenowi Opiekunowie Klienta - sekcja agro

 • Łukasz Głuszcz

  Project Manager - sekcja agro

  Project Manager w sekcji agrokultury. Działa na terenie całej Polski. Projektuje systemy nawadniania, kosztorysuje i opiekuje się Inwestorem nawet po zakończeniu projektu.

 • dr inż. Sławomir Sositko

  Kierownik ds. Inwestycji i Zamówień Publicznych

  Terenowy opiekun klienta – sekcja agro, tereny zieleni, zamówienia publiczne Projektowanie i kosztorysowanie systemów nawadniania w sekcji agro, terenów zieleni oraz w zamówieniach publicznych (szkółki leśne, parki, boiska sportowe) Obszar działania - cała Polska.

Terenowi Opiekunowie Klienta - ogrody i tereny zieleni

 • Radosław Marek

  Opiekun Klienta – ogrody i tereny zieleni Product manager – nawozy i nasiona traw

  Terenowy opiekun Klienta – ogrody i tereny zieleni. Product manager – nawozy i nasiona traw. Obszar działania – województwa małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie i południowa część województwa mazowieckiego. Prywatnie audiofil i koneser dobrej whisky.

 • Janusz Szafrański

  Opiekun Klienta – ogrody i tereny zieleni Product manager – roboty koszące

  Terenowy opiekun Klienta – ogrody i tereny zieleni. Product manager – roboty koszące. Obszar działania – województwa zachodnio-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie, śląskie. Prywatnie lubi zwiedzać świat i poznawać nowe kultury, pasjonuje się robotyką.

 • Mateusz Pojawa

  Opiekun Klienta - ogrody i tereny zieleni

  Terenowy opiekun Klienta – ogrody i tereny zieleni. Obszar działania – województwa pomorskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie oraz północna część województwa mazowieckiego. W wolnym czasie uwielbia górskie wędrówki, kryminały i długie spacery z rodziną i psem.

Ze względu na wysoce niestabilną sytuację na rynku surowców, nie jesteśmy w stanie zagwarantować stałości cen w naszym cenniku, w szczególności jeśli chodzi o produkowane przez nas rury irygacyjne i linie kroplujące.

O wszelkich zmianach w cenniku i polityce rabatowej informujemy niezwłocznie na Facebooku oraz drogą mailową. Aby być na bieżąco, zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a bądź podania aktualnego adresu e-mail poniżej:

Adres e-mail został poprawnie zapisany.

Wystąpił błąd podczas próby wysłania formularza. Proszę spróbować ponownie.

Milex will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.