fbpx

Produkcja

Od początku działalności Milex produkuje rury PE do zastosowań przemysłowych. Od 2017 roku produkujemy również linie kroplujące. Posiadamy akredytację firmy Rivulis, jako jedyna na świecie fabryka niebędąca częścią tej grupy kapitałowej. Nieustanne dążenie do rozwoju napędza właścicieli do rozbudowy parku maszynowego i poprawy wydajności produkcji. Dzięki temu nasze rury i linie kroplujące słyną z jakości nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Kontrola jakości

Jakość kontrolujemy na każdym etapie procesu produkcji. Jeszcze przed jego rozpoczęciem sprawdzamy możliwości tworzywa i jego wytrzymałość. Operatorzy na bieżąco dokonują kontroli na linii produkcyjnej, wyrywkowo kontrolując średnicę i grubość ścianki, a w przypadki linii kroplującej również prawidłowy wypływ z emiterów. Kontrola poprodukcyjna to wówczas już praktycznie formalność.

Laboratorium

Stała i niezmienna jakość to priorytet firmy Milex. Wysoko wykwalifikowana kadra i specjalistyczny sprzęt w laboratorium firmy gwarantują nieustanną kontrolę nad produkowanym asortymentem systemów nawadniania. Nowoczesna, profesjonalna aparatura badawcza pozwala na ciągłe monitorowanie procesów produkcji, badanie parametrów technicznych i właściwości użytkowych produktów. Zakładowe laboratorium jest też poligonem doświadczalnym dla nowych rozwiązań, opracowywanych zgodnie z polityką nieustannego rozwoju.

Szanowni Klienci, bądźcie z nami na bieżąco!

O wszelkich zmianach w cenniku i polityce rabatowej jak również nowościach w asortymencie informujemy niezwłocznie na Facebooku oraz drogą mailową. Aby niczego nie przegapić, zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a bądź podania aktualnego adresu e-mail poniżej:

Adres e-mail został poprawnie zapisany.

Wystąpił błąd podczas próby wysłania formularza. Proszę spróbować ponownie.

Milex will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.