fbpx
boisko
Dla
instalatora

Dla instalatora

Poszukujesz sprawdzonego, niezawodnego i doświadczonego partnera w zakresie automatycznych systemów nawadniania boisk, pól golfowych i innych obiektów sportowych? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

>
Opisy produktów
>
Projekty nawadniania boisk
Dla
architekta

Dla architekta

Projektujesz infrastrukturę sportową (np. stadion, boisko, pole golfowe) i chcesz zaproponować swoim klientom optymalne rozwiązania w zakresie automatycznych systemów nawadniania? Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i służą pomocą na każdym etapie prac.

>
Opisy produktów
>
Projekty nawadniania boisk
Zamówienia
publiczne

Zamówienia publiczne

Mamy bogate doświadczenie w realizacji zamówień publicznych w zakresie automatycznych systemów nawadniania boisk i innych obiektów sportowych. Zapraszamy do przesyłania zapytań ofertowych. Doradzimy najlepsze rozwiązania, przygotujemy optymalną ofertę, kompleksowo zrealizujemy inwestycję.

>
Opisy produktów
>
Projekty nawadniania boisk
>
Dokumentacja przetargowa

Kluczowe elementy wydajnego systemu
nawadniania boisk sportowych

zraszacze

Zraszacze pełnią bardzo ważną rolę w systemach nawadniania. Oferujemy kompleksowy asortyment zraszaczy do nawadniania boisk piłkarskich i innych obiektów sportowych (np. pól golfowych). W naszej ofercie zraszaczy znajdują się modele zarówno do zastosowania na małych, jak i dużych obiektach. Doradzamy optymalne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, które idealnie sprawdzają się w nawadnianiu obiektów sportowych. Automatyczny system nawadniania zadba o odpowiedni, zdrowy wygląd murawy i sprawi, że będzie ona wymagała mniej troski i pracy.

zraszacze
Zobacz pełną ofertę zraszaczy

złączki

W naszej ofercie posiadamy kształtki i złączki oraz inne produkty niezbędne do stworzenia profesjonalnego, kompletnego, automatycznego systemu nawadniania boisk i innych obiektów sportowych. Oferujemy: złączki wciskane, podłączenia mosiężne, kształtki gwintowane, złączki skręcane do rur PE, złączki wciskane z pierścieniami, łączniki, kształtki typu QJ, kształtki do węży strażackich, kształtki do rur PCV (sklejane), kształtki do linii i taśm kroplujących, a także obejmy oraz wiele innych produktów.

zlaczki
Zobacz pełną ofertę złączek

studzienki

Oferujemy także szeroką gamę studzienek do elektrozaworów. Wykorzystywane są one jako studzienki spustowe oraz rozdzielacze w celu montażu i zabezpieczenia zaworów oraz elektrozaworów przed uszkodzeniami mechanicznymi. Montujemy je w miejscach dostępnych, umożliwiających prowadzenie prac związanych z ustawieniem zaworów oraz ich demontażem, a zarazem niekolidujących z architekturą boisk i innych obiektów sportowych.

studzienki
Zobacz pełną ofertę studzienek

rury pe

Oferujemy rury PE o niskiej gęstości, które znakomicie sprawdzają się w nawadnianiu wszelkiego rodzaju obiektów sportowych. Niewątpliwą zaletą naszych rur PE jest gładka powierzchnia wnętrza. Pozwala to na ograniczenie oporów przepływu wody i zapewnia dłuższy okres użytkowania. Łatwość zaciskania, a tym samym odcinania przepływu mediów, pozwala na sprawne przeprowadzenie prac remontowych bądź modernizację systemów nawadniania. Sprzyja temu również możliwość szybkiego wykonania połączeń.

rury-pe
Zobacz pełną ofertę rur PE

sterowanie

Sterowniki pełnią bardzo ważną funkcję w automatycznych systemach nawadniania. Sterownik jest mózgiem całego systemu. Współpracując z elektrozaworami, otwiera je, dzięki czemu zraszacze pracują o wybranych porach dnia i nawadniają przez żądany czas. Praca sterowników sprawia, że murawa zawsze otrzymuje dokładnie taką ilość wody, jakiej aktualnie potrzebuje.

sterowanie
Zobacz pełną ofertę sterowników

kolektory

Kolektory zaworów umożliwiają swobodny przepływ wody i dostarczenie jej do poszczególnych elementów automatycznego systemu nawadniania. Łatwy montaż, wysoka jakość i kompatybilność z powszechnie stosowanymi rozwiązaniami w zakresie nawadniania – to cechy, które wyróżniają kolektory zaworów dostępne w naszej ofercie.

kolektory
Zobacz pełną ofertę kolektorów

filtracja

Bardzo ważnymi elementami systemu nawadniania boisk są także filtry. Dzięki właściwie dobranym filtrom system nawadniania pracuje w oparciu o wodę odpowiedniej jakości, co przekłada się na wydajność instalacji i wydłuża jej żywotność. W procesie doboru właściwych filtrów należy wziąć pod uwagę m.in. rodzaj systemu nawadniania oraz stopień zanieczyszczenia źródła wody. Oferujemy filtry siatkowe, dyskowe oraz żwirowe wiodących światowych producentów, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które wykazują odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

filtracja
Zobacz pełną ofertę filtrów

elektrozawory

Elektrozawór jest sercem systemu nawadniania. Urządzenie to, współpracując ze sterownikiem, otwiera przepływ wody i uruchamia pracę zraszaczy. Oferujemy najszerszą linię elektrozaworów o różnych średnicach i przeznaczeniu, wyprodukowanych przez światowego lidera w produkcji elementów systemów nawadniania – firmę Hunter Industries.

elektrozawory
Zobacz pełną ofertę elektrozaworów

Dekodery

Wysokiej klasy dekodery firmy Hunter współpracują ze sterownikami systemów nawadniania. Urządzenia zapewniają dwukierunkową komunikację i zintegrowaną ochronę przeciwprzepięciową.

dekodery
Zobacz pełną ofertę dekoderów

Czujniki deszczu

Nawadnianie murawy podczas opadów deszczu sprawia, że trawa otrzymuje zbyt dużą ilość wody; jest też nieuzasadnione ekonomicznie, gdyż skutkuje zwykłym marnotrawstwem wody. Najprostszym sposobem na wstrzymanie nawadniania w trakcie opadów jest zainstalowanie czujnika deszczu, co przekłada się na znaczne oszczędności wody.

czujniki_deszczu
Zobacz pełną ofertę czujników deszczu