fbpx

Projektowanie to sztuka

System nawadniania może być prosty jak wąż ogrodowy podłączony do kranu albo skomplikowany jak instalacja złożona z kilku alternatywnych ujęć wody, systemu filtrów, pomp, zaworów, sterowników, taśm kroplujących i drobniejszego osprzętu.

Dobry projekt systemu nawadniania jest gwarancją tego, że będzie on dopasowany do potrzeb naszej uprawy i będzie działał efektywnie. Wymaga to wiedzy z wielu dziedzin, dlatego warto tę kwestię powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko wykonają projekt, ale także będą czuwać nad jego realizacją.

Dlaczego my?

Sprawdź opinie naszych zadowolonych klientów.

Zaczniemy od projektu, ale...

Ile to będzie kosztować?

Skorzystaj z poniższego kalkulatora, aby oszacować koszty projektu.

Pora na Twój projekt

Zostaw nam więcej informacji, abyśmy mogli go wycenić i wykonać.

Im więcej informacji dostaniemy przed przystąpieniem do tworzenia projektu, tym mniej pytań będziemy zadawać w trakcie. To przyspieszy realizację.

Paulina Wróbel - projektant firmy MILEX Profesjonalne Systemy Nawadniania

Paulina Wróbel - projektant MILEX

Absolwentka studiów inżynierskich (architektura krajobrazu) oraz magisterskich (kształtowanie środowiska). Obecnie doktorantka na UTP w Bydgoszczy (specjalizacja: ochrona i kształtowanie środowiska). W branży już od osiemnastego roku życia. Dzięki bogatemu doświadczeniu w projektowaniu ogrodów przydomowych, terenów miejskich, automatycznych systemów nawadniania, a także w nadzorowaniu prac budowlano-terenowych oraz pielęgnacji ogrodów przydomowych zapewni Państwu kompleksowe i profesjonalne doradztwo. Zachęcamy do kontaktu!